Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Sprawdź ofertę dystrybutora motoreduktorów.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w różnych sferach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved