Jak powinna być zbudowana skrzynka telekomunikacyjna?

Dowiedz się, gdzie zamówić skrzynkę teletechniczną.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym mieszkaniu – regulują to akty normatywne. Na rynku znajdziemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z solidnego metalu i posiadać stosowne wycięcia, które spełniają funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz budynków, która musi być wytrzymała na ingerencje osób trzecich, jak również urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się ważne przewody – na przykład światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Moduły wewnątrz skrzynki można zamontować m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj wymiary

Priorytetowym elementem jest także ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych do środka szafki. Specjalne zasuwy doskonale spełniają swoją funkcję. To ważne także w mieszkaniu, w którym przebywają osoby małoletnie. Nie można zapominać również o uporządkowaniu kabli – do tego celu montuje się specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dostosujemy je do naszego mieszkania.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved