Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Jeśli szukasz tabliczek informacyjnych, odwiedź ten adres.

Tabliczki informacyjne są niesamowicie istotne w przestrzeni miejskiej oraz wewnątrz budynków. Dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze, chociaż zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi. Przekonajmy się w takim razie jakiego typu tabliczki informacyjne są najczęściej stosowane oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – służą bezpieczeństwu i mówią o zagrożeniach

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne to w pierwszej kolejności te, które usytuowano na budynkach, takich jak bloki, biurowce, banki, przychodnie. Przyczyniają się do tego, że szybko dotrzemy na miejsce. Warto jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane wyłącznie na elewacjach nieruchomości, ponieważ bardzo często możemy je też dostrzec w pomieszczeniach. To niezwykle duża podgrupa znaków, które z reguły poprawiają bezpieczeństwo i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub osoby w ogromnych budynkach – w budynkach samorządów przy wejściu widnieją tabliczki z numerami departamentów. Dzięki temu szybko znajdziemy np. referat nieruchomości czy wydział paszportowy. Równie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami osób zatrudnionych, które umieszczane są przy wejściu do pokoju. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – produkowane z solidnych komponentów

Tabliczki informacyjne są przecież narzucane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Znakują wyjścia bezpieczeństwa, wyodrębniają pomieszczenia tylko dla pracowników, informują o kluczowych telefonach alarmowych. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, są także pracownicy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich rozmieszczanie. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych komponentów (np. aluminium), niektóre rodzaje świecą w ciemności i można je szybko zamontować.

Lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved