Nowatorskie projekty domów drewnianych

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska konstrukcja sprawia, że tego typu budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na wybudowanie energooszczędnej nieruchomości. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż tradycyjne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki innowacyjnym elementom zapewniają komfort taki sam jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z surowca naturalnego, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Dodatkowym atutem jest nieznaczna grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można stawiać również w zimie, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem betonowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved