Podpory stropowe i ich zastosowanie

Chcesz kupić podporę stropową? Sprawdź https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niewykonalna. Jak się je stosuje? Dlaczego warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej przeznaczenie

Pośród szalunków rozróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni wariant stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop betonem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią również stoliki szalunkowe i drewniane dźwigary – niezbędne w czasie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali malowanej lub ocynkowanej ogniowo i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala korzystać z nich w wielu sytuacjach. Zwykle na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są też proste w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy wykonywane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, doskonałą jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w ciężkich warunkach. W dzisiejszych czasach sporo firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Dzięki wypożyczeniu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved