Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Pod tym linkiem dowiesz się wszystkiego o producencie okien drewnianych

Naturalne okna drewniane są niebywale eleganckie i ponadczasowe. Współgrają z każdą konstrukcją – od zabytkowych nieruchomości po współczesne wnętrza. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna bardzo estetycznie

Obecnie okna drewniane są tworzone z użyciem zaawansowanych technik, co sprawia, że cechują się najniższym wskaźnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je impregnują, a utrzymanie czystości jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają niezwykle efektownie, posiadają zaokrąglone ramy, tradycyjne klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – np. modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Okna drewniane są chętnie kupowane nad Wisłą, ponieważ łączą organiczne tworzywa z współczesnymi technologiami.

Producent okien drewnianych – drewno jako element nietoksyczny

Producent okien drewnianych zazwyczaj oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezproblemowe zamykanie oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy również trwałe drzwi, idealne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu zabytków – to materiał naturalny i całkowicie ekologiczny. Budując dom warto zatem zainwestować w szlachetne, solidne i estetyczne surowce drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved