Projekty domów drewnianych nadal bardzo popularne

Więcej informacji o domy góralskie projekty.

Drewniana architektura przez dziesięciolecia była zastępowana przez domy murowane. Dziś na szczęście zaobserwować można fakt, że ich popularność powoli się zwiększa. Rzecz jasna nie jest tak bez przyczyny – domy drewniane mają wszak mnóstwo atutów. Najistotniejszym jest z pewnością wygląd – pasują tak do miejskiej, jak i wiejskiej zabudowy. Istotne okazuje się także to, iż domy drewniane są bezpieczne dla środowiska, gdyż są wykonywane tylko z naturalnych surowców. Drewno potrafi także pochłaniać fale wydzielane przez telewizory i oczyszczać powietrze, co powoduje, iż ich lokatorzy wydajniej sypiają oraz dbają o układ oddechowy.

Najpopularniejsze projekty domów góralskich

Najczęściej wybieranym rodzajem domów drewnianych są rzecz jasna budynki przypominające podhalańską zabudowę. Nierzadko wykonywane są z bali, a sposób ich wykończenia nawiązuje do spuścizny Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które tworzone są w nowoczesnym guście. Nierzadko też spotyka się projekty domów góralskich, które łączą odmienne stylistyki – na przykład części betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez strachu można zlecić także, kiedy zamierzamy wznieść je poza górami.

Kto wykona projekty domów góralskich?

Nie zapominajmy, że na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa przede wszystkim projekt, w myśl którego jest wybudowany. Dlatego stawiając na podobne rozwiązanie, warto obejrzeć dotychczasowe projekty architekta i dowiedzieć się, co myślą o nim wcześniejsi zamawiający. Istotne jest, aby w jego portfolio znalazło się wiele projektów domów góralskich – dzięki temu otrzymamy pewność, że nasze zamówienie zostanie odpowiednio wykonane i trafi w nasze oczekiwania. Przy wyborze warto również sprawdzić się, czy architekt działa z firmą, która wybuduje obiekt – w ten sposób inwestycja skończy się szybciej.

Lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved