Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Niepowtarzalna oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków znajduje się w tym miejscu

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, jak również architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved