Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wakacyjnego kursu rysunku Kraków? Nie czekaj! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y6eknyfq

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo czy grafika. Z kursów tego typu korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved