Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Jeżeli ciekawi Cię aktualna oferta kursu Blender 3D, wejdź na domin-krakow.pl.

Świat grafiki nieustannie się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę wykonywania ilustracji 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już dużych kosztów – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i trójwymiarowych obrazów, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w jak najmniej licznych zespołach

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się samemu, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niezwykle męczący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie dużo korzyści zwłaszcza osobom, które dopiero poznają program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które należy dopracowac i sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby był on prowadzony w niewielkich grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poszukiwana w świecie projektowania i gier wideo

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można śmiało zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu amatorzy oraz artyści chcący poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też odkryć nowe drogi wyrażania siebie.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved