Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Potrzebujesz pomocy jubilera Kraków? Zajrzyj na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I choć w sieci kupimy prawie wszystko, wciąż wiele rzeczy warto kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Zalety zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup platynowego łańcuszka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy mamy zamiar nabyć obrączki ślubne lub pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on za luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub zrobi nowy. Kolejnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy złotnika. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii i skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również pełnią dodatkowe usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest główną z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi również obwód pierścionka, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu posiadamy zniszczoną lub zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved