Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami

Doskonałym podarunkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka doskonale komponują się z kolczykami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, mające wspaniałe właściwości estetyczne. Migoczą w słońcu szykownym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich kształt wspaniale naśladuje szlachetne kryształy, sprawdzają się więc jako detal biżuteryjny. Produkowane są również kolorowe warianty cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można otrzymać następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, seledynowy, orzechowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza w kompozycjach ze srebrem. Te piękne ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, a także naszyjników. W jakich sklepach kupimy dodatki z cyrkoniami? Szeroki wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych wersjach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć upragnioną i elegancką biżuterię. Klientki często kupują minimalistyczne kolczyki, chociaż popularne są też te obficie upstrzone cyrkoniami.

Copyright © . All Rights Reserved