Sklep z kolczykami

Jeśli chcesz zamówić kolczyki, odwiedź ten adres

Kolczyki to najbardziej popularny i najczęściej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Popularność zawdzięczają zapewne dużemu zróżnicowaniu wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki są noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najbardziej popularne są prawdopodobnie kolczyki srebrne, nieuczulające, naturalne i zawsze piękne.

Z jakiego srebra robi się kolczyki

Najczęściej spotkać możemy tradycyjny sposób wykończenia, czyli srebro o próbie 925 wypolerowane na wysoki połysk o charakterystycznej jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także srebro rodowane pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii barwę białego złota i przy okazji chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest także srebro szczotkowane o ciekawej matowej powierzchni i oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć w kolczykach

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są dwie grupy zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Zróżnicowanie rodzajów zapięć pozwala nam tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved