Zalety kolczyków na sztyftach

Zobacz, gdzie kupić kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich wyrobu kruszec, wzór i szlachetne kamienie, ale również typ mocowania. Na rynku dostępne są różne typy mocowań – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm oraz komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna jest także różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy i te, które bez problemów można zakładać na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich strojów – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych strojów. Do pracy dobrze założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – prezentują się niemal tak korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Czasem również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved