„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Szyja, Nogi lub Kolana. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved