Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg? Skieruj się na polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved