„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

Na innpoland.pl znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoją ofertę.

Aparaty marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, gdzie można wypróbować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved