Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej informacji o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved