Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na ktociewyleczy.pl

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy zesztywnienie szyi i ramion. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, nogi, kolana, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą produktów marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved