„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved