Vitberg – jak to się zaczęło?

Vitberg. Więcej informacji na http://bit.ly/2CudzT5

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od dwudziestu jeden lat zajmuje się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia ludzi chorujących na różne schorzenia. Pełny zestaw składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Obicie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie sprawdzane przed skierowaniem do kupującego.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved