Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, szwalni, wykrawalni i montowni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z urządzenia bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved