Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Szukasz wiadomości o automatycznej windykacji należności? Dobrze trafiłeś!

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje przelewy z tytułu abonamentów, toteż doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych czy językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved