Dlaczego warto zainwestować w projekt gazety korporacyjnej

Biuletyn firmowy. Kompleksową pomoc fachowców w tej dziedzinie otrzymasz na www.pracowniaregister.pl/custom-publishing-czasopisma-firmowe-i-gazety-firmowe-pod-klucz/.

Firmowy biuletyn to bardzo dobra forma komunikacji wewnętrznej, ale również rodzaj reklamy. Zastanówmy się zatem, jakie treści można zamieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – komunikacja wewnątrz przedsiębiorstwa

Firmowy biuletyn może spełniać 2 funkcje. Kluczową jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o sukcesach, pochwalenie się wysokimi wynikami, wywiady z przodującymi pracownikami. Takie broszury mają ogromne znaczenie dla działania całej firmy, gdyż świetnie zagrzewają do pracy załogę. Dzięki temu podwładni bardziej angażują się w życie przedsiębiorstwa, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich zwykłe działania dają im większą dawkę satysfakcji. Statystyki pokazują, że firmowy biuletyn sprawia, że członkowie załogi chcą doskonalić swoje wyniki, poprawie ulega też atmosfera w firmie. Dużym atutem jest także ulepszanie kanałów komunikacji pomiędzy pionami, które są częstym powodem konfliktów w wielu korporacjach. Gazeta firmowa gwarantuje również pełną jawność działań przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – dotrzyj do kontrahentów i konkurencji

Oczywiście gazeta korporacyjna to również niezastąpiona metoda komunikacji zewnętrznej. Magazyn może dotrzeć do adresatów takich jak: konsumenci, prasa, organizacje branżowe, studenci. Firmowy biuletyn w ten sposób rozpowszechnia działania naszej firmy, zwiększa zyski, a także zastępuje agencję public relations. Planując stworzenie gazety firmowej musimy w pierwszej kolejności zaangażować zespół redakcyjny i przemyśleć kwestie związane ze składem broszury. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalistów (np. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zatroszczą się o druk. Dzięki temu gazeta firmowa z pewnością spełni swoje zadanie.

Lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved