Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Więcej informacji o wnętrzach firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na przedstawienie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zobaczenia danego wnętrza przed podpisaniem umowy jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość zdjęć model 3D danej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest układ wszystkich lokali, a my możemy go przesuwać, zbliżać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż poza oglądaniem samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo hotelu bądź siedziby przedsiębiorstwa, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego wnętrza, a potem przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Model 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać klientom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę reklamy można użyć do prezentacji pracowni, restauracji albo hotelu, a także po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży domu, żeby ewentualni nabywcy byli w stanie gruntownie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się wykonywać z wielu powodów. Najistotniejszy z nich to opcja umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie www bądź dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klientado skorzystania z naszych usług. Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je o wiele szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to również bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – mimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved