Nie tylko koszulki biegowe – gadżety dla biegacza

Biegi stały się w tej chwili ukochaną aktywnością wielu Polaków. To sport, który można uprawiać wszędzie, bo nawet w ogromnych aglomeracjach wciąż istnieją deptaki oraz spore parki, gdzie można biegać. A co najważniejsze – jogging nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wystarczy przecież posiadać pochłaniający pot t-shirt, odpowiednie obuwie i nieco chęci.

Gadżet dla biegacza może być użyteczną pamiątką z biegu

Również w niedużych miejscowościach co jakiś czas organizuje się biegi, w których uczestniczą zarówno pasjonaci tego sportu, jak i profesjonaliści. Wpisanie się na takie wydarzenie sportowe w szeregu przypadków wiąże się z nieznaczną opłatą, w ramach której poza dopuszczeniem do startu sportowcy odbierają także mały komplet gadżetów. Bazą takiego pakietu gadżetów z reguły jest numer zawodnika,oddychająca koszulka , niekiedy napój izotoniczny. Jednakże coraz częściej promotorzy imprez biegowych dorzucają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej głośnych eventach sportowych mogą to być m.in. mały ręcznik do otarcia potu, nerka, czyli pas sportowy na biodra czy też opaska do biegania na ramię, w której można schować telefon lub klucze. Sportowcy bardzo lubią otrzymywać takie komplety gadżetów, gdyż nawet jeśli nie zdobędą w biegu zadowalającego miejsca, to t-shirt z nazwą imprezy będzie stanowić materialną pamiątkę z partycypacji w biegu. Co kluczowe, jest to pamiątka użyteczna, którą biegacz może wykorzystywać podczas dalszych treningów.

Gadżety dla biegacza – umieść na nich logotyp patrona biegu

Małe i większe eventy sportowe rzadko radzą sobie bez pomocy patronów finansujących ich przygotowanie. Tradycyjnie logo sponsorów oraz organizatorów biegów zamieszcza się nie tylko na plakatach lub banerach promujących bieg, ale też i na gadżetach rozdawanych uczestnikom. W zależności od rodzaju tkaniny czy surowca, z którego wyprodukowane są gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo organizatorów stosowane są przeróżne techniki nadruku. W przypadku t-shirtów jest to na ogół sitodruk gwarantujący wysoką wytrzymałość grafiki.

Copyright © . All Rights Reserved