Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Masz trudności z przygotowaniem wirtualnego spaceru VR? Zleć to fachowcom

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa bądź nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego opłaca się dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie stworzą taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved