Usługi agencji SEO – realne zyski dla Twojej firmy

Na tej stronie poznasz aktualną ofertę usług SEO.

Firmy i właściciele portali internetowych, którzy marzą o tym, żeby dotrzeć do wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania, są w stanie to uzyskać na przynajmniej kilka sposobów. Pierwszy, którego nie zalecamy, to próbowanie działań na własną rękę. Nie posiadając doświadczenia w tematyce SEO i nie monitorując systematycznie informacji o zmianach w algorytmie Google, ciężko działać właściwie i – co najistotniejsze – skutecznie. Druga droga to stworzenie etatu dla profesjonalnego SEOwca, niemniej jednak nie każda firma może sobie na to pozwolić powodu ograniczeń budżetu. Trzecia metoda to rozpoczęcie współpracy z agencją SEO. Budżet wygospodarowany na takie działania można dostroić do możliwości finansowych zleceniodawcy. Atutem współpracy z agencją SEO jest to, że pomijając speców od SEO w pracują tam też eksperci od kodowania, kampanii Google Ads, kreatywnego pisania i projektowania graficznego służący rzeczowym wsparciem w tych obszarach.

Doświadczona firma SEO dopasowuje działania do każdego klienta

Polskich agencji SEO jest sporo. Co wziąć pod uwagę w toku doboru podmiotu, która wywinduje w górę naszą widoczność w wynikach organicznych przeglądarek? Rekomendujemy wybrać markę, która istnieje na rynku od dłuższego czasu. Liczba agencji SEO, ale także tych marketingowych czy kreatywnych, co roku się zwiększa, co nie zawsze gwarantuje odpowiednią jakość usług. Wybierając agencję, która istnieje od około dekady, można mieć pewność, że posiada ona znaczne doświadczenie i może bez przeszkód zaprezentować ciekawe portfolio swoich poprzednich klientów. Agencje SEO na ogół na swoich stronach posiadają dział „Case study”. Przed podpisaniem umowy trzeba zapoznać się ze opisy takich przypadków, żeby samemu sprawdzić, jakich rezultatów można oczekiwać po agencji, jak również to jakie kwestie udało jej się rozwikłać oraz dla jakich branż pracowała. Odpowiedzialna agencja SEO to taka, której praca jest transparentna: pisze o planach prac na zbliżające się miesiące, a także przesyła raporty z ukończonych działań i ich rezultaty.

Druga niebagatelna kwestia to spersonalizowana oferta i dopasowanie strategii prac do profilu działalności prowadzonej przez klienta agencji. Jeśli agencja SEO na pytanie ofertowe reaguje w przeciągu kwadransa, a oferta sprawia wrażenie sztampowego szablonu, należy traktować to jak znak alarmowy. Po otrzymaniu pytania przedstawiciel kompetentnej agencji SEO kontaktuje się z zainteresowanym klientem, żeby poprosić o pomocnicze dane o firmie, konieczne do przygotowania dla niej kompleksowej oferty. To dane, których nie można wyszperać samodzielnie w sieci, jak przykładowo informacja o prowadzonych dotychczas działaniach SEO oraz o najważniejszych dla klienta usługach bądź artykułach, które pragnie wypromować.

Co o agencji SEO mówi model rozliczeń jaki proponuje?

Przezornie powinno się podejść do agencji SEO, które proponują umowę z zapłatą za uzyskany efekt. W takim modelu zleceniodawca rozlicza się z firmą SEO dopiero wówczas, gdy frazy kluczowe dotrą na uzgodnione w umowie pozycje w wynikach wyszukiwania (przykładowo wejdą do Top5 czy też pierwszej strony wyników). To nadal całkiem popularny sposób rozliczeń, lecz wiąże się z wysokim niebezpieczeństwem – można bowiem osiągnąć szybkie rezultaty naruszając zasady ustalone przez Google. Nieprzerwanie modyfikowany algorytm również nie ułatwia spełnienia obietnic składnych klientowi, z tej przyczyny sumienna firma SEO nigdy nie gwarantuje uzyskania konkretnych efektów. Co do opłaty za usługi firmy SEO, to rzadko jest ona stała – zwykle w pierwszych tygodniach po podpisaniu umowy niezbędne jest zaangażowanie większego budżetu, żeby wykonać skrupulatny audyt SEO, a później wcielać w życie wszelkie wymienione w nim sugestie. W kolejnych miesiącach współpracy, gdy strona klienta jest już zoptymalizowana, koszty prac są dużo mniejsze.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved