Uzupełnij profil firmy na Facebooku o zdjęcia 360 stopni

Zdjęcia 360 stopni. Zobacz, kto je sporządza

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania pomieszczeń firm i lokali usługowych. Zwykle spotykamy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale również napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiego panoramicznego zdjęcia. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod rozmaitymi kątami. Swobodne obracanie fotografii wywołuje doznanie realnej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają obejrzenie nieruchomości, lokalu bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na reklamę Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej atrakcyjna oraz pozwala gruntownie zapoznać się z danym miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność w stosunku do usług przez nas świadczonych, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne czy hotel), ale również jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym działamy.

Przygotowanie zdjęć 360 stopni zleć profesjonaliście!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, chociaż teoretycznie można zrealizować samodzielnie, jednakże do celów marketingowych wskazane jest wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to zalecana opcja? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność wykonania wysokiej jakości fotografii, które prócz tego będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów polecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved