Bryczesy – zapewnij sobie komfort jazdy

Znajdź bryczesy do jazdy konnej

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale również odpowiednich elementów garderoby, które nie będą krępować ruchów. Potrzebujesz zamówić wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Duży wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Charakteryzują się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być obcisłe i elastyczne, a zarazem nie krępować ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu lub innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący również łydki i uda. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort termiczny podczas jazdy. Ważne są również walory użytkowe – liczne kieszenie czy rozciągliwe zakończenia nogawek.

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved