Butelki szklane i słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Kup butelki do wina w hurcie na superbutelki.pl.

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą potężne koncerny, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do odbiorcy ze swoim zdrowym, niszowym czy też smacznym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, by produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a więc najlepiej w szklane butelki oraz słoiczki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, iż oferty od dystrybutorów adresowane do nabywcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. soki, konfitury bądź pasty warzywne, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie będzie zatem dla niego jednocześnie metodą redukcji kosztów, bo zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem też dostanie je o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co kupimy w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki ze szkła doskonałe do przechowywania wina, soków czy piwa. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1600, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą także odebrać nabyty towar wprost z magazynu sprzedającego. Wraz z paletą słoików oraz butelek hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, kapsle lub nakrętki pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved