CadXpert – dystrybutor skanerów 3D do profesjonalnych zastosowań

Oferta firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie nabyć można sprzęt uznanych marek, takich jak:
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D.

Shining 3D – skanery od pomysłodawcy wielu patentów

Firma Shining 3D już od ponad 10-ciu lat (tj. od 2004 r.) dostarcza najwyższej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale także drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się nowatorstwem, jest też autorem licznych patentów – do 2015 roku złożyli ich łącznie kilkaset (m.in. na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tej firmy są w szerokim zakresie wykorzystywane w przemyśle, motoryzacji, budownictwie i innych licznych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do zmniejszenia nakładów na produkcję, a przy tym podwyższenia wydajności oraz podniesienia jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj trzy linie urządzeń

Rozróżnia się DOF skanerów 3D firmy DOF:
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najbardziej precyzyjna. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest bardzo precyzyjny. Szybka praca, wygodna i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe plusy skanerów 3D z linii Freedom.
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się dokładnością oraz szybkością. Aż 6 dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dobranie możliwości urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D z tej linii zapewniają wysoką precyzję skanów, a przy tym są proste w obsłudze oraz efektywne. Możliwe jest zeskanowanie nawet obszarów o trudnym dostępie (np. wycisku stomatologicznego), toteż są używane w ortodoncji oraz protetyce.
– Swing – skanery z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), nieskomplikowaną obsługą oraz znaczną wydajnością i szybkością pomiarów. Sklep CadXpert posiada w asortymencie również skanery 3D HD – zastosowane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości zapewniają efekt w jakości HD.

Skaner 3D Tiger od RS SCAN dla rehabilitantów i producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to ortopedyczny skaner 3D Tiger – urządzenie firmy RS Scan. Czym wyróżnia się ten produkt? Wyjątkową szybkością działania – skanowanie trwa nie więcej niż 15 sekund. Wykorzystanie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze umożliwia idealne odzwierciedlenie przedmiotów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest adresowany zwłaszcza do producentów obuwia, ortopedów oraz rehabilitantów. Jego dokładność w działaniu jest używana do skanowania wkładek, stóp czy butów.

Skanery 3D nie tylko dla gigantów przemysłu

Druk 3D oraz skan 3D wciąż się rozwijają, a każde następujące zmiany skutkują wykorzystaniem coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz materiałów. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Kiedyś był to sprzęt, który posiadały wyłącznie największe korporacje, współcześnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet drobna firma. W asortymencie CadXpert podstawowe modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7000 złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych gabarytów urządzenie o wadze 2.5 kg łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa szybko, precyzyjnie, a przy tym odwzorowuje wszystkie detale.

Gdzie najlepiej kupować skanery 3D?

Czy wygodniej nabyć wysokiej klasy skaner 3D w sklepie internetowym czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia nielimitowany czas, by poważnie przemyśleć dobór skanera dopasowanego do naszych potrzeb, jak również opcja wykonania ich o każdej porze dnia. A z zakupów w sklepie stacjonarnym? Konsultacje ze ekspertami i sposobność obejrzenia sprzętu na żywo. Ale jedno z drugim można połączyć – można wybrać online wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (mailem, przez formularz kontaktowy bądź , telefonicznie) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D albo inne urządzenie do druku przestrzennego to duża inwestycja, tym samym warto decydować na jego zakup po skorzystaniu z fachowego wsparcia doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje szkolenie użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową i pomoc techniczną.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved