Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Zobacz, gdzie kupić środki higieniczne

Aby zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – usuwanie zabrudzeń każdego typu

Oferta profesjonalnych środków czystości skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, graffiti, ognisk pleśni czy też osadu z tłuszczów.

Konserwacja powłok z wykorzystaniem chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale też nadają im atrakcyjny wygląd.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved