Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Jeśli szukasz czapraków, powinieneś odwiedzić ten adres

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które zapewniają zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, uszyte z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved