Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Chcesz zamówić części Renault? Skieruj się tu

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu skarżą się właściciele Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved