Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Chcesz kupić gąsior do wina? Sprawdź superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved