Higiena w domu i w miejscu pracy – mydło w piance

Dowiedz się, gdzie kupić mydło w płynie

Mydło dezynfekujące eliminuje z powłoki skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom przeróżnych odbiorców? Gdzie stosowane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale również zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do mycia ciała, włosów lub skóry wrażliwej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które zapewniają najwyższy stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2,5 tyś. doz mydła z pojemnika 1000 ml. Mydło w piance znakomicie rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a jednocześnie skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i spełniają europejskie normy jakościowe. Mydła dedykowane osobom z delikatną skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można z nich korzystać codziennie, bez obawy o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel poświadczającym najwyższą jakość i nadawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved