Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Dolce Gusto

Jeśli chcesz zamówić kapsułki pasujące do Dolce Gusto, koniecznie odwiedź tę stronę

Ekspresy do kawy oparte na systemie Nescafe Dolce Gusto na stałe wtopiły się już w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do smacznych gatunków kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, więc na rynku błyskawicznie powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego kilka marek, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Nescafe Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym również z Polski. Rzecz jasna, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest aromatyczne espresso. Nie dziwi zatem, że najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, jak również kawy skomponowane wyłącznie ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale delikatną kawę o smaku włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację czekolady i kawy (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek do ekspresów w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który produkuje pyszną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia oprócz czekolady, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Dolce Gusto sprzedawane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających dziesięć lub szesnaście porcji. Ich koszt w sklepach online jest na ogół o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za nieco ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na rynku ekspresów pracujących na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę ewentualnie poszukajmy na stronie sklepu wykazu urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved