Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli chcesz kupić kontenery budowlane, zobacz tutaj

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach częstokroć używane są też kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved