Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Szukasz paneli dachowych na rąbek? Sprawdź https://www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czy warto je kupić? Prezentujemy blachy na rąbek oraz możliwości ich wykorzystania.

Blacha na rąbek – trwałość oraz piękny wygląd

Blachy na rąbek stojący wspaniale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, dzięki czemu zdobywają coraz większe grono zwolenników. Pięknie prezentująca się oraz mocna blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nowych budowli, jak i nieruchomości, w których konieczna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w formie niedużych arkuszy. Cechują się prostym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest mocne, odporne na rdzę i idealnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego czy dworkowego).

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii i wytrzymałości. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i powleczone dodatkową warstwą dającą osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie UV bądź woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dostosowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na obniżenie wydatków związanych z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten budulec wprost od dystrybutora.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Copyright © . All Rights Reserved