Pasty BHP do rąk – łatwo usuń smar, oleje czy farbę ze skóry

Więcej informacji o paście do rąk

Pracownicy warsztatów samochodowych, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy rzemieślnicy – to zaledwie kilka grup zawodowych mających styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Należą do nich głównie wszelkiego rodzaju farby, smary, oleje, sadze, a także, w nieco mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Pracodawcy takich osób są zobligowani do zapewnienia im środków czystości umożliwiających eliminację takich zabrudzeń. Najbardziej skuteczna jest w takim przypadku pasta BHP do rąk.

Pasta BHP do rąk – jak działa?

Pasta BHP do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w zwykłych domach. Zważywszy na fakt, że jest stosowana do czyszczenia niezwykle trwałych zabrudzeń, powinna cechować się dobrymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów bądź specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z zagłębień w skórze. Zarówno preparaty myjące stosowane w paście do rąk, podobnie jak zabrudzenia, które one czyszczą, mają drażniące działanie. Dobrze więc, aby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – konieczna np. w warsztatach

Jak już nadmieniliśmy, pasta do rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, przemysłowych i usługowych. Jak najbardziej przyda się też w gospodarstwa domowych – będzie niezastąpiona w trakcie porządków bądź w amatorskim warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają zaś bardziej oszczędne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved