Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Zamów drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe na http://bit.ly/2MbnFgo

Drzwi zewnętrzne spełniają sporo funkcji – oddzielają od szumu dobiegającego z dworu, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i zabezpieczają przed kradzieżą. Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe drewniane – zestawienie tradycji ze współczesnością

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, jakie musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości i trwałość od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością. Organiczny surowiec wygląda świetnie i da się go wykończyć na mnóstwo sposobów. Poprawnie wykonane drewniane drzwi zewnętrzne cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co sprawia, że rachunki za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo wszystko w mieszkaniu daje się odczuć komfort termiczny. Wybierając drzwi do mieszkania należy zwrócić uwagę na modele o przekroju 68 mm albo 92 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich parametrów – nie zniekształcają się i ciężko je uszkodzić, zatem świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane są wyposażone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne?

Producenci świadczą również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nienormatywnych otworów drzwiowych. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla tych, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, należy skorzystać z oferty producenta, który wykona indywidualny wzór na zamówienie, a przy tym da długą gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą także wybierać spośród wielu typów szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada także zaakcentować pozostałe atuty, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do sforsowania, bowiem w dzisiejszych czasach często wyposażone są w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom stosowne bezpieczeństwo. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe posiadają również trzypunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. Dzisiaj przy wytwarzaniu drewnianych drzwi wejściowych stosuje się wysokiej jakości lakiery, które osłaniają ich powłokę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved