Poznaj ofertę alternatyw dla kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Cafissimo kapsułki

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana cztery dekady temu temu i za czasem zdobyła sobie kolejnych sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia przygotowanie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – trzeba umieścić kawę w kapsułce w zasobniku w stosownym urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można cieszyć się aromatyczną kawą.

Kawy single origin z Nikaragui i Kolumbii – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najszerzej znanych globalnie jest ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się kształtem od innych, co przez długi czas zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten tyczył się wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest na rynku – również w naszym kraju – wiele ich zamienników. Włoska firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta stworzyła linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że pochodzi z jednej uprawy, zbioru i gatunku. Smak takiej kawy jest charakterystyczny, dlatego że ma na niego wpływ wiele rozmaitych składników, np. pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Łączenie tego typu kaw z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Etiopii i Brazylii (arabika), a także Angoli (robusta). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są aromaty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości każdego poranka

Urządzenia do kawy w kapsułkach zdają egzamin zarówno w domu, jak i w biurach czy hotelach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczny – najczęściej zamyka się w przedziale 1,20-1,50 zł. Świadczy to, iż taka kawa jest o wiele tańsza aniżeli identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kafejkach na mieście. Niewysokie ceny i nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych domach. Dzięki nim będziemy mogli radować się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a przy tym podamy gościom najlepszej jakości napój podczas weekendowych spotkań, bez obaw o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do naszego ekspresu.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved