Rodzaje kontenerów na odpady

Chcesz kupić kontenery na odpady? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Nie wszystkie śmieci powinny trafić do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to głównie tych, które są generowane w czasie wszelkiego typu remontów i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z gromadzeniem i przewozem śmieci. By się przed nimi ustrzec, trzeba wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są dopasowane do przechowywania oraz przewozu gruzu, opakowań, starych mebli i pokrewnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które znakomicie zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są także konieczne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak granulaty, trociny czy wióry metalowe. Ich załadunek usprawnia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najłatwiejsze w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów stalowych są najróżniejsze firmy. Wśród nich można znaleźć m.in. brygady sprzątające oraz zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic, przedsiębiorstwa budowlane, a także różnego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się firmy oferujące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Odnajmują je one klientom, a po wypełnieniu transportują do punktu legalnego ich przechowywania bądź recyklingu.

Lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved