Rolety? Tylko od polskiego producenta

Brak Ci koncepcji na modne i nowoczesne urządzenie swojego wnętrza? Jeden, niedrogi produkt pomoże zupełnie zmienić styl i wygląd pomieszczenia. Mowa oczywiście o wewnętrznych roletach okiennych. Z pomocą tej przesłony można dodać kolorytu dowolnemu wnętrzu albo nadać mu przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu oferującego rolety dzień i noc podpowie, jak dokonać trafnych, zakupowych decyzji.

Jakie rolety wybrać?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele modeli. Można je dzielić według rozmaitych klasyfikacji. Jeśli idzie o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wykonane z nowoczesnych tkanin, które w różnym zakresie przepuszczają światło. Zwykle jest to łatwy do czyszczenia i nieskomplikowany w utrzymaniu poliester.
Ze względu na przeznaczenie można podzielić rolety na okienne oraz ścienne. Inny podział to stopień zaciemnienia. Tutaj najpopularniejszym modelem są rolety dzień noc typu zebra lub 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi rodzaj jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą segmentów lub wieloma ozdobnymi detalami. Jeśli chodzi o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi nurtami.

Rolety – czy są tanie?

Ponieważ konkurencja na rynku rolet jest ogromna, tak jak wciąż rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można nabyć w dość atrakcyjnych cenach. Regularne ceny są niskie, a do tego zdarzają się jeszcze akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i praktycznie na każdą kieszeń.
Nowoczesne projekty, bezinwazyjny montaż i bogata kolorystyka sprawiają, że tego rodzaju przesłona na okna cieszy się coraz większą popularnością. Cena w stosunku do jakości i długiej żywotności rolety jest wyjątkowo atrakcyjna, stąd nie brakuje zwolenników takiej koncepcji na aranżację wnętrz.

Copyright © . All Rights Reserved