Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Chcesz kupić słoiki z kranikiem? Wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które znajdują sporo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest świetną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved