Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Sprawdź, gdzie kupić drukarki 3D

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony praktycznie o 90%. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym wiodącym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w autorskiej, pionierskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać jednakowe prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w rozmaitych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest trwały i dokładny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie pojawiają się zniekształcenia.

Lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved