Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Dowiedz się więcej o masce wielokrotnego użytku na https://bit.ly/2Enku3J

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, całkowicie odmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz życie. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność używania różnych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do przychodni lub biura, gdzie najczęściej spotykamy większe skupisko ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia założyć na usta oraz nos maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielorazowa w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają materiałowe maseczki ochronne za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem identycznie jak maska chirurgiczna, a więc przykrywa nos i usta, ale jednocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z surowców, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową przyłbicę ochronną?

Ochronną przyłbicy poleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, mające ukończony 50 rok życia oraz uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski podczas pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie ogranicza ruchów szyi, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach, co z całą pewnością uznają za zaletę ludzie młodzi.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved