W jakich wnętrzach sprawdzą się rolety dzień i noc?

Jednym z uwielbianych rodzajów rolet jest wariant dzień i noc. Roleta dzień noc jest znakomita do wnętrza dla osób, które pragną kontrolować ilość światła w pomieszczeniach. To również świetny sposób na zaaranżowanie pokoju, w którym chcemy odrobiny prywatności – do pokoju dziecka, gabinetu albo sypialni, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najbardziej lubiany rodzaj rolet dzień noc to zebra. Wyrób dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach – standardowym, mini lub na wymiar.

Roleta dzień noc zebra w pokoju dziecka i salonie

Roleta dzień noc zebra to model zrobiony z pasków o różnych barwach. Trójkolorowy materiał lub rolety w pasy o tym samym kolorze, ale innych odcieniach, to następny pomysł na aranżację i ożywienie każdego wnętrza.
Do jakiego pokoju będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Odpowiednio dopasowany kolor ożywi lub stonuje atmosferę wnętrza. Średni poziom zaciemnienia gwarantuje mini roleta dzień noc, więc dobrym pomysłem jest zamontować ją w pokoju gościnnym i innych pomieszczeniach, gdzie nie życzymy sobie zbyt wielu promieni słonecznych, ale nie potrzebujemy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być również łazienka lub pokój dziecka.

Rolety dzień i noc – inne przykłady zastosowania

Poza wymienionymi powyżej pomieszczeniami, w których nadmiar promieni słonecznych może przeszkadzać w spaniu lub odpoczynku, istnieje jeszcze kilka pomysłów na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pomieszczeniu, gdzie przeszklona jest duża powierzchnia. Masz taki salon? Postaw na roletę dzień i noc, która umożliwi Ci regulowanie zaciemnienia lub poziomu światła , chociażby w trakcie wieczornych seansów z rodziną.
Rolety dzień noc wkomponują się też w każde nowoczesne wnętrze, do których nie nadadzą się klasyczne zasłony i firanki. Rolety w pasy – poza umożliwieniem zaciemnienia – pełnią też rolę dekoracyjną. Rozbudowane spektrum kolorystyczne i współczesne wzornictwo sprawiają, że pomieszczenie może nabrać nowatorskiego lub minimalistycznego charakteru. Reasumując: skorzystaj z rolet dzień i noc, jeśli chcesz uzyskać efekt niepełnego zaciemnienia.

Copyright © . All Rights Reserved