Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Chcesz kupić neutralizatory zapachu? Wejdź na verdeavis.pl.

Na to, jak dom będzie oceniany przez gości, wpływa nie tylko jego wygląd. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy utrzymaniu idealnego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszystkich źródeł niemiłych woni. Mogą one pochodzić z kuchni, toalety, jak również pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy kompletnie je wyeliminować, jest naprawdę szeroki. Najlepsze rezultaty daje używanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – rozpylacze i koncentraty

Neutralizatory zapachu mają przeróżne postacie, co sprawia, iż bez trudu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Trzeba rozcieńczyć go wodą we właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Odświeżacze powietrza przyjmują też inne formy – m.in. specjalnych kostek do pisuaru czy też muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po wykryciu odpowiedniego stężenia niektórych substancji lub w określonych porach.

Neutralizatory zapachu – stosowane w ogólnodostępnych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do preparatów stworzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Podstawową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są też stosowane przez inne firmy – na przykład kluby, stacje benzynowe oraz restauracje, jak również placówki jak np. przedszkola i szpitale i pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Copyright © . All Rights Reserved